Apie grybų įvairovę

Simno gimnazijos 3a klasės mokiniai per pasaulio pažinimo pamoką dirbo laboratorijoje: biologijos mokytoja metodininkė Rima Pavolienė juos supažindino su grybo sandara, rūšimis. Mokytoja pabrėžė, kad rinkti ir valgyti reikia tik žinomus grybus. Keli pradinukai pirmą kartą pamatė žaliąją musmirę, o visi praplėtė žinias apie nuodinguosius grybus. Mokiniai į pamoką atsinešė savo rastų miško ir pievų grybų, kurių pavadinimų ieškojo naudodami planšetinius kompiuterius. Visą savaitę savo klasėje ant palangės trečiokai augino duonos grybus, kurių išvaizdą galėjo nagrinėti žiūrėdami per mikroskopą. Laboratorijoje atlikdami bandymus ir tyrinėdami trečiokai įsitikino, koks spalvingas ir įdomus yra grybų pasaulis.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Eglė Minevičė