Integruota profesinio švietimo technologijų, dailės, lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „BALTTECHNIKA 2022“

Spalio 20 dieną Simno gimnazijos I-III klasių gimnazistams pamokos vyko netradicinėje aplinkoje – mokiniai vyko į LITEXPO, kur buvo organizuojama tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda „BALTTECHNIKA 2022“. Čia buvo galimybė susipažinti su šiuolaikinėmis technikos naujovėmis, jas gyvai pamatyti, konsultuotis, klausytis paskaitų. Ypač įdomu buvo išbandyti ir pačiupinėti inovacijas bei technologijas, gimusias mūsų šalyje.
Paroda gimnazistams paliko gilų įspūdį – tiek daug buvo pamatyta, sužinota, išbandyta. Technologinės inovacijos sukėlė daug minčių apie tai, kaip robotizacija ir skaitmeninės naujovės keičia žmonių gyvenimą, kokie įgūdžiai padės užtikrinti tvarią ir skaitmeninę ateitį.
Lina Rančelienė
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja