Septintokų išvyka į Kauną

Spalio 20 dieną Simno gimnazijos septintos klasės mokiniai, lydimi auklėtojos Rasos Ručienės ir anglų k. mokytojos Ingos Stankevičienės, vyko į edukacinius užsiėmimus Kaune. Mokiniai susipažino su Kaunu – 2022 metų Europos kultūros sostine – iš arčiau: pajusto istorišką miesto dvasią, išgirdo dėmesį prikaustančių legendų ir patys dalyvavo „narpliodami“ detektyvus! Edukacinio žaidimo metu komandos, skenuodamos QR kodus, ieškojo senovinių pastatų, unikalių objektų ir vietovių – pagal duotas užuominas turėjo atrasti Kauno miesto istorinius, kultūros, turizmo objektus.
Antrasis edukacinis užsiėmimas vyko Kauno IX forte, kur gidė pirmiausiai supažindino dalyvius su fortu – buvusiu gynybiniu įtvirtinimu. Septintokai tapo jaunaisiais žvalgais, turinčiais patekti į „priešo“ teritoriją ir ją pažinti. Žvalgų užduotis – orientuojantis pagal schemą surasti svarbius objektus gynybiniame įtvirtinime ir išsiaiškinti jų paskirtį. Dalyviai mokėsi orientuotis karinės paskirties objekte, ugdėsi pastabumą bei komandinio darbo įgūdžius. Nors ir pavargę po aktyvių veiklų, mokiniai namo grįžo gerai nusiteikę, nes ne tik patyrė daug įspūdžių ir teigiamų emocijų, bet ir praplėtė akiratį.
Klasės auklėtoja Rasa Ručienė