Pažintis su Saulės sistema

Giedrą naktį danguje matome daugybę šviečiančių taškelių – žvaigždžių, todėl dangus mus stebina didybe ir paslaptingumu. Visi žinome, kad artimiausia žvaigždė yra Saulė, o ar žinome, kas yra Saulės sistema arba taip vadinama Saulės šeima?
6 klasės mokiniai pamokose „Gamta ir žmogus“ aiškinosi, kas yra planetos, palydovai, meteorai ir kometos. Sužinojo, kada vyksta Saulės ir Mėnulio užtemimai, išmoko paaiškinti, kaip matuojamas laikas – para ir metai.
Išanalizavę teoriją apie Saulės sistemą, mokiniai žinias taikė praktiškai – kūrė Saulės sistemos modelį ir įrodė, kad būdu kūrybiškai atlikti darbą yra gana daug. Gimnazijos bendruomenė tuo įsitikinti galėjo apžiūrėjusi mokinių darbus parodoje, lapkričio 7-11 dienomis vykusioje fojė.
Dėkoju mokiniams už kūrybingumą, o jų tėveliams – už pagalbą.
Biologijos mokytoja Rima Pavolienė