Olimpinis mėnuo 2022

Alytaus r. Simno gimnazijos pradinių klasių mokiniai apibendrino projekto ,,Olimpinis mėnuo 2022“ veiklų rezultatus. Visą spalio mėnesį 1-4 klasių mokiniai stengėsi būti aktyvesni nei įprastai, sveikiau maitintis, formuoti draugiškus tarpusavio santykius, geriau jaustis emociškai. Pertraukų metu jie darė smagias mankštas, stebėjo susitikimus su garsiais Lietuvos sportininkais, atliko įvairias užduotis. Visiems ypač patiko Ąžuolo vedama mankšta: mokiniams buvo linksma, jie greičiau nusiteikdavo darbui, dažniau šypsodavosi…
Nors projekto veiklos baigėsi, mokiniai ne tik skatinami ir toliau mankštintis, žaisti aktyvius žaidimus, bet ir su tėveliais eiti pasivaikščioti.
Tikime, kad veiklų metu įgyti įgūdžiai – tai kelias į sveikos gyvensenos formavimo pagrindus.
Pradinių klasių mokytoja Rasa Juškauskienė