Kuopos šaudymo varžybos

Lapkričio 26 dieną į Santaikos kultūros namus rinkosi Lietuvos šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Alytaus r. Dominyko Jėčio-Ąžuolio 108 kuopos jaunieji šauliai. Vyko šaudymo varžybos „Taiklusis šaulys 2022“, skirtos Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 22 komandos iš Simno, Miroslavo, Daugų, Pivašiūnų, Krokialaukio gimnazijų ir jaunieji šauliai iš Kumečių. Išbandę akies taiklumą ar laukdami savo šaudymo eilės, jaunieji šauliai bibliotekoje galėjo žaisti šaškėmis, šachmatais, Xbox‘s, Mistakos, Jenga žaidimus ar lavinti biliardo ir teniso įgūdžius.
Šaudymo varžybose (15 metų ir vyresni) grupėje daugiausia taškų (153) surinko ir pirmą vietą užėmė Simno gimnazijos komanda „Keršytojai“: Viktorija Krušnaitė, Aistė Pujanauskaitė, Audrius Deščeras ir Aivaras Narauskas – iš IV klasės. Individualioje įskaitoje šioje amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Audrius Deščeras(46 taškai), o antrą vietą (43 taškai) užėmė Viktorija Krušnaitė. Jaunesniųjų grupėje (11-14 metų) III vietą iškovojo komanda „Šovinukai“: Gabija Krutulytė (5 kl.), Marius Zdanavičius (8 kl.), Gytis Loveika (7 kl.) ir Rugilė Gaušytė (6 kl.). Individualioje įskaitoje šioje amžiaus grupėje trečią vietą (40 taškų) užėmė Gabija Krutulytė.
Šaulius apdovanojo ir pasveikino varžybų vyr. teisėjas, šaulys Vytautas Paškevičius ir 108-os kuopos vadas Petras Grėbliauskas. Jie pasidžiaugė, kad tarp kuopos jaunųjų šaulių stiprėja bendravimas ir bendradarbiavimas, kad vis populiarėja šaudymo sportas.

Danutė Gudaitienė
gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė