Tarptautinė draugo diena – lapkričio 29 diena

„Draugų turime daug, tačiau tikri draugai tie, kuriais pasitikime, kurie niekada neišduos, pasitikės, nepaliks nelaimėje. Pasidžiaukime ne kasdienine laime, o ilgaamže draugyste. Neišduokime, tačiau pasidalinkime su draugais šypsena, jausmais, išgyvenimais, nuoskaudomis… Prasmingai vienas kitam ištartas artimas žodis – bičiulystės ir pasitikėjimo ženklas…“ – taip žymūs pasaulio kūrėjai yra rašę apie draugus ir draugystę.
Prisiminkime ir pasveikinkime draugus, kurie šalia, kurie toli nuo mūsų, pasakykime vieną kitą gerą žodį ir būkime kartu visados.
Sveikiname visus su Draugo diena! 🥰🤗🎉
Šią dieną kvietėme visus susiderinti aprangą su draugu ar pasipuošti vienodais aksesuarais, nusifotografuoti su draugais. Šokių būrelio nariai visiems dovanojo šokį.
Mokinių taryba💚