8 ir IIG klasių mokiniai UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centre „TikoTiks“

Gruodžio 5 dieną Simno gimnazijos 8 ir IIg klasių mokiniai, vadovaujami chemijos mokytojos Irenos Tarasevičienės, vyko į UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą, norėdami susipažinti su jame vykdoma aplinkosauginio ugdymo veikla. Daiktų mainų ir paruošimo pakartotiniam naudojimui punkte „TikoTiks“ mokiniai sužinojo, kaip panaudoti įvairūs daiktai bei drabužiai prikeliami „antram gyvenimui“. Kadangi daiktų mainai ir ruošimas pakartotinai naudoti susijęs su atliekų prevencija, patobulino atsakingo vartojimo, pagarbos, atsakomybės prieš mus supančią aplinką įgūdžius. Interaktyvių priemonių pagalba „pasivaikščiojo“ atliekų keliais, pamatė įvairiausias pažangias atliekų tvarkymo ir perdirbimo technologijas. Mokiniai liko sužavėti šio centro aplinkosauginėmis idėjomis bei veiklomis!