IIIAG klasės išvyka į Vilnių

Gruodžio 8 dieną Simno gimnazijos IIIAG klasės mokiniai vyko į Vilnių – aplankė Pinigų muziejų. Mokiniai susipažino su pasaulio pinigų ir bankininkystės istorija, Lietuvos pinigais, bankininkystės raida mūsų šalyje nuo pirmųjų kredito įstaigų atsiradimo iki šių dienų.
Ekskursijoje-pamokoje gidė moksleiviams žaismingai ir linksmai pasakojo, kas yra pinigai, iš kur jie atsirado ir kokie buvo senovėje. Mokiniai ne tik klausėsi įdomių istorijų apie pinigus, bet ir patys dalyvavo procese: galėjo nusikalti savo pinigėlį, pasisverti ir sužinoti, kiek jis būtų vertas, jei pagamintų iš tikro aukso. O kaip atrodytume ant popierinio banknoto? Atsakymus į šiuos klausimus ir dar daug kitų neįtikėtinų dalykų iš pinigų ir bankų pasaulio šioje pažintinėje ekskursijoje, apžiūrėję visą muziejaus ekspoziciją bei išbandę interaktyviąsias pramogas, atrado ir sužinojo mokiniai.
Klasės auklėtoja Irena Tarasevičienė