Šventinė popietė gimnazijos bendruomenei

Gruodžio 20 d. Alytaus r. Simno gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė organizavo šventinę popietę, kurioje dalyvavo Simno gimnazijos savivaldos atstovai Gimnazijos taryba, Mokytojų taryba, Mokinių tėvų komitetas, Mokinių taryba ir Simno Gimnazijos bei Simno miesto bendruomenės nariai Simno seniūnas Vladas Čeponis, Simno II seniūnaitijos seniūnaitė Alė Andriuškevičienė, Simno komunalininko vadovas Juozas Kalėda, Simno parapijos klebonas Raimundas Žukauskas, Simno specialiosios mokyklos mokytojai, Simno bibliotekos darbuotojos. Renginio metu koncertavo Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokytojų kvartetas, eilėraščius deklamavo Radvilė ir Irūna Blaževičiūtės, savivaldos atstovai ir svečiai atliko linksmas komandines užduotis.