Gerumas sušildo

Alytaus r. Simno gimnazijoje gruodžio pabaigoje ir sausio pradžioje vyko akcija, kurios metu buvo skatinama atnešti žvakių ir skardinių, kurios buvo skirtos ukrainiečių kariams, kad jie galėtų pasigaminti reikalingų priemonių. Akcijos metu buvo surinktos 77 skardinės ir 15 kilogramų vaško. Labiausiai noriu padėkoti įmonės „Račkauskų bitynas“ savininkei, mokytojai Valerijai Krasauskienei, Linai Daniulevičienei, gimnazijos mokiniams bei jų tėveliams, kurie neliko abejingi, parduotuvės „Aibė“ vadovei ir Simno gyventojams.
Surinktas priemones pristatėme į Marijampolėje veikiantį UAB „Kadma“ biurą, kuris ir gamins žvakes. Atsidėkodami darbuotojai padovanojo magnetukų „Aš prisidėjau prie Ukrainos pergalės“, kuriuos išdalinome daugiausiai prisidėjusiems.
Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė