Paminėtas Anzelmo Matučio gimtadienis

Tau, vaikuti, dovanoju

Skambią skambią kalbą.

Lyg varpeliai,

Lyg žvangučiai

Jos žodeliai skamba.

      /Anzelmas Matutis/

Sausio 20-ąją 4a klasės mokiniai, lydimi mokytojos Rasos Juškauskienės, sugužėjo į biblioteką paminėti vaikų poeto, buvusio Simno gimnazijos mokytojo, Anzelmo Matučio 100-ąsias gimimo metines.

Bibliotekininkė trumpai supažindino su poeto biografija, vaikai apžiūrėjo spaudinių parodą, klausėsi skaitomų eilėraščių. O jie labai patiko, nes apie svarbius dalykus – gimtąją šalį, gamtą, mamą, žmogų – parašyti paprastai ir suprantamai.

Vėliau vaikai iliustravo pasirinktą eilėraštį: kaip tikri dailininkai atidžiai rinkosi kūrinėlius, kad galėtų tinkamai iliustruoti. O nupiešė visi puikiai.

Šiuo užsiėmimu tik pradėjome renginių ciklą, skirtą Anzelmui Matučiu, nes nuo vasario pirmos dienos bibliotekoje veiks Alytaus kraštotyros muziejaus kilnojamoji paroda „Pažinti Anzelmą Matutį“, į kurią bus kviečiami visi pradinių klasių mokiniai.

Bibliotekininkė Lina Daniulevičienė