Robotų konstravimas – ne tik pramoga!

Vasario 6 dieną Simno gimnazijos antrokai dalyvavo robotikos pamokoje, kurią vedė robotikos būrelio mokytoja Danutė Česynienė. Pamokos pradžioje mokytoja supažindino su jau pagamintais VEX IQ robotais, parodė, kaip jie veikia, įvardijo veiklas, kurios bus atliekamos per pamoką. Paskui mokinius suskirstė į grupes ir pateikė bendrą užduotį – pagal duotą pavyzdį, naudojantis instrukcijomis, iš VEX IQ detalių sukonstruoti veikiantį robotą-mašiną. Nieko nelaukdami antrokai kibo į darbus. Mokytoja kantriai aiškino, kaip naudotis instrukcijomis, sekė mokinių veiksmus, padėjo, kai kildavo neaiškumų. Baigiantis pamokai visos grupės galėjo pasidžiaugti savo darbais ir robotus išbandyti praktiškai.

Daug ko išmoko antrokai šios pamokos metu: konstruoti, kurti, dirbti poroje, bendradarbiauti. Mes, mokytojos, pasidžiaugėme, kad auga nauja inžinierių karta.

Pradinių klasių mokytoja Laima Jurčiukonienė