Netradicinė pamoka laboratorijoje 2a ir 2 b klasės mokiniams

Kovo 29 d. Simno gimnazijos laboratorijoje 2a ir 2b klasės mokiniams vyko integruota pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoka ,,Kas šviečia ir šildo“, kurią vedė fizikos mokytoja Asta Tamulynienė. Ji rodė pateiktis, jas komentavo ir demonstruodama bandymus padėjo išsiaiškinti natūralius bei dirbtinius šviesos ir šilumos šaltinius. Mokiniams nuotaiką praskaidrino eksperimentas su veidrodžiais: pasirinkę momentą, kai pro langą švietė saulė, veidrodžiu pagavo spindulį ir šiuo „zuikiu šokinėjo“ laboratorijoje ant sienų, lubų.
Po to antrokėliai turėjo susikaupti ir nusiteikti kūrybiškam darbui, nes, dirbdami grupėse, iš spalvoto popieriaus juostelių ir stiklainiuko gamino žibintus.
Norisi pasidžiaugti, kad kūrybinis darbas ,,Žibintas“ pavyko, o svarbiausia, kad darbinė atmosfera buvo puiki.
Iš laboratorijos antrokai grįžo puikiai nusiteikę, dalindamiesi pamokoje patirtais įspūdžiais.
Pradinių klasių mokytoja Laima Jurčiukonienė