Rajoninis šokių konkursas „PAVASARIS 2023“ Simno gimnazijoje

Alytaus r. Simno gimnazijoje gegužės 2 dieną vyko tradicinis rajoninis šokių konkursas „PAVASARIS 2023“, skirtas tarptautinei ŠOKIO dienai, kuriame dalyvavo pradinių ir 5-6 klasių moksleiviai. Renginį organizavo Simno gimnazijos šokių mokytoja Alma Kyguolienė.

Klasių kolektyvai šoko tautinius šokius, o 37 dalyviai (2022 metais dalyvavo 14 mokinių) – individualias choreografijas. Šokių konkurse dalyvavo ir Alytaus r. Tomo Noraus-Naruševičiaus 4-3 klasių mokiniai. Konkursą stebėjo ir vertino komisija: Alytaus r. tarybos narė, Simno ambulatorijos vedėja, šeimos gydytoja Jūratė Overaitytė-Jakubavičienė, Alytaus r. tarybos narys, naujienų tinklapio redaktorius Danielius Jakubavičius, Simno gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Grėbliūnienė, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus pradinių klasių mokytoja Valentina Bieliūnienė ir Simno gimnazijos pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė.

Konkursą rėmė: Jūratė Overaitytė-Jakubavičienė, Danielius Jakubavičius, UAB „LAUVEKA“ direktorė Edita Rimkienė.

Organizuoti padėjo: Simno gimnazijos dailės mokytoja Jurgita Lenkauskienė, Simno gimnazijos 2a klasės mokinio mama Živilė Vievesienė, o šokių būrelio „Mažieji šokėjai“ ir pradinių klasių mokiniai papuošė salę.

Nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams ir pagalbininkams!!!

Konkurso nugalėtojais tapo:

1-2 kl. grupėje: I vieta – TIJA CIBULSKAITĖ (2a kl.); II vieta – Rūta Šubonytė (2b kl.); III vieta – šokių grupė „ŠIRDELĖS“ (Emilija Janulynaitė, Adriana Žiulkutė, Darija Sujetaitė, Lėja Ambrasaitė) (1a kl.)

3-4 kl. grupėje: I vieta – Deiva Gumauskaitė (3a kl.); II vieta – Austėja Kvedaravičiūtė (3a kl.); III vieta – GERDA VAIČIULEVIČIŪTĖ (4a Krokialaukis)

5-6 kl. grupėje: I vieta – KAMILĖ KONSEVIČIŪTĖ (5a kl.); II vieta – Gabija Krutulytė (5a kl.).

Visų klasių kolektyvai buvo apdovanoti saldžiais prizais, o konkurso dalyviai – medaliais, diplomais, suvenyrais ir saldainiais.

Dėkoju visiems už pagalbą, nuoširdų dalyvavimą, gerą nuotaiką, sprogstančias emocijas ir puikius šokius!!!

Šokių vyr. mokytoja Alma Kyguolienė