Simno gimnazijos mokiniai Lietuvos VEX IQ robotų varžybose

Gegužės 3 dieną Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko Respublikinis VEX IQ robotų čempionatas, kuriame mūsų gimnazijos komanda iškovojo I ir III vietas.  Į varžybas atvykusios komandos iš visos Lietuvos varžėsi keturiose skirtingose rungtyse. Simno gimnazijos keturios komandos dalyvavo dviejose rungtyse: VEX IQ Challenge Highrise robotų valdymo ir robotų programavimo. VEX IQ robotų valdymo rungtyje vienai mūsų gimnazijos komandai puikiai sekėsi pirmoje varžybų dalyje, todėl ji pateko į finalą, tačiau prizinės vietos nelaimėjo. Visoms gimnazijos komandoms puikiai sekėsi dalyvauti VEX IQ robotų VEX IQ Challenge Highrise programavimo rungtyje. Gerai pasirinkta strategija ir atsakingai paruoštos robotų valdymo programos lėmė, kad abi komandos užtikrintai nukeliavo iki finalo ir tapo šios rungties nugalėtojomis. 5 klasės mokinys Ąžuolas Lasys laimėjo III vietą, o 7 klasės mokinių Luko Urbanavičiaus ir Svajūnės Valaikaitės komanda iškovojo I vietą – rungties čempionams buvo įteikta nugalėtojų taurė.

Lietuvos VEX IQ robotų varžyboms mokinius paruošė Simno gimnazijos mokytojos Danguolė Kavaliauskienė ir Danutė Česynienė.

Simno gimnazijos informacija