„Ateities Lituanica“ – konkursas, įprasminantis Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydį per Atlantą

Gegužės 2-12 dienomis Alytaus r. Simno gimnazijoje buvo vykdomas respublikinis pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Ateities Lituanica“, skirtas Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą 90-mečiui paminėti.
Konkurso dalyviai varžėsi 1-2 ir 3-4 klasių amžiaus grupėse.
Pirmoje amžiaus grupėje 1-ą vietą laimėjo – Hubertas Matulevičius (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija), 2-ą vietą – Lukas Vaičiulevičius (Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija), 3-ią vietą Martynas Žukas (Alytaus r. Simno gimnazija).
3-4 klasių mokinių grupėje 1-ą vietą laimėjo Emilis Lugauskas (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla), 2-ą vietą – Augustė Petkevičiūtė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija), 3-ią vietą – Irūna Blaževičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija).
Dalyvių kūrybinius darbus galite peržiūrėti paspaudę nuorodą:
Pradinių klasių vyr. mokytoja Eglė Minevičė