Dailyraščio konkursas gimnazijoje

Kiekvienais metais, minėdami Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną,  pradinių klasių mokiniai dalyvauja dailyraščio konkurse „Rašom“. Šiemet, lydimi mokytojos Laimos Jurčiukonienės, į biblioteką sugužėjo antraklasiai.

Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, skatinti pasitikėjimą savimi, suteikti gerų emocijų.

Mokiniai gavo ištrauką iš M. Daukšos „Postilės“ apie gimtąją kalbą, kurią turėjo nurašyti. O ši užduotis pasirodė nelengva, nes pareikalavo kantrybės, kruopštumo ir tvarkingumo. Visi stengėsi labai gražiai rašyti, tad ir laimėjo visi…

Sutarėme, kad po dvejų metų, kai vaikai bus ketvirtokai, pakartosime šį konkursą – tuomet galėsime palyginti, kaip pasikeitė mokinių raštas.

 

Bibliotekininkė Lina Daniulevičienė