Gimnazijos 8–IVg klasių mokiniai, Jaunųjų informatikų akademijos studentai, lankėsi Kauno technologijos universitete.

Gegužės 19 dieną Alytaus r. Simno gimnazijos 8–IVg klasių mokiniai, Jaunųjų informatikų akademijos studentai, lankėsi Kauno technologijos universitete. Mus pasitiko ir visą laiką lydėjo Simno gimnazijos buvęs mokinys, dabar – KTU lektorius, Tomas Valatkevičius.
Iš pradžių mokiniams buvo pristatytos KTU informatikos studijų programos. Nuotaikingai pasitikrinę turimas žinias ir gavę dovanų už teisingus atsakymus, mokiniai edukaciniam užsiėmimui susiskirstė į komandas.
Paskaitą „Susikurk svetainę pats“ vedė Informacijos sistemų katedros vedėja doc. Lina Čeponienė ir lektorius Vaidotas Drungilas. Užsiėmimo metu buvo mokoma sukurti ir valdyti savo internetinę svetainę. Komandose pasirinkę skirtingus vaidmenis mokiniai kūrybingai atliko pavestas užduotis. Ir po greitai prabėgusios valandos buvo sukurtos pirmosios svetainės apie grybus, kates, brangias mašinas ir kt.
Informacinių technologijų mokytoja Danguolė Kavaliauskienė