APDO’23 Simno gimnazijoje

Gegužės 26 dieną Simno gimnazijoje vyko tradicinis renginys – APDO’23, kurį organizavo Mokinių taryba. Jo tikslas – pagerbti šiais mokslo metais vienoje ar kitoje srityje pasižymėjusius mokinius bei mokytojus, gimnazijos darbuotojus. Renginio pradžioje visus pasveikino ir spalvingo renginio palinkėjo gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė.
Visos gimnazijos bendruomenės sprendimu, apdovanojimai buvo įteikti šiems asmenims:
✨„Metų protas“ – Povilas Dainauskas;
✨„Metų mokytoja“ – Danguolė Kavaliauskienė;
✨„Metų talentas“ – Laura Kisieliūtė;
✨„Metų draugystė“– Kornelija Zinkevičiūtė ir Samanta Jakšaitytė;
✨„Metų klasė“ – 8A klasės mokiniai;
✨„Metų sportininkas“ – Auktumas Balkė;
✨„Metų juokas“– Vidmantė Ūselytė;
✨„Metų stilingiausias“ – Paulius Kavaliauskas;
✨„Metų darbuotojas“ – vairuotojas Sigitas Mizaras;
✨„Metų pagalbininkas“ – Aivaras Narauskas.
Susirinkusiems svečiams gerą nuotaiką „dovanojo“ gimnazijos šokėjų kolektyvai: „Sirenos“ ir „Mažosios šokėjos“, kuriuos paruošė mokytoja Alma Kyguolienė. Dainavo abiturientė, išrinkta „Metų talentu“, Laura Kisieliūtė.
Renginio pabaigoje direktorė, kartu su mokinių tarybos kuratore Vineta Dzeikauskiene, už bendradarbiavimą bei paramą renginio metu padėkas įteikė šiems rėmėjams: nuolatiniam APDO rėmėjui, buvusiam mokiniui, advokatui Ramūnui Mikulskui – už dovaną „Metų protui“ bei „Metų talentui“; parduotuvės „Sodžius“ vadovui Rimantui Revutai, buvusiai gimnazijos mokinei Vaidai Valavičiūtei-Valaikienei – už kartu su dukra Svajūne sukurtas „APDO“ statulėles. Šokio mokytojai Almai Kyguolienei – už pagalbą kuruojant renginį. Simno gimnazijos aktyviausiems mokinių tarybos nariams: vedėjams – Viltei Simanavičiūtei ir Nojui Krupavičiui bei Svajūnei Valaikaitei, Kornelijai Burdulytei, Aistei Pujanauskaitei, Mantui Matulevičiui, Audriui Deščerui, Evelinai Mickevičiūtei, Rugilei Brusokaitei ir mokinių tarybos pirmininkui Aivarui Narauskui.
Renginio akimirkas įamžino IA klasės gimnazistė Dovilė Jusevičiūtė.