Sporto šventė

Vasara prasideda gražia ir reikšminga švente – Tarptautine vaikų gynimo diena, kuomet visas dėmesys, šventinės nuotaikos kūrimas ir nuoširdžiausi sveikinimai skiriami ryškiausioms pasaulio gėlėms – vaikams. Simno gimnazijos pradinių klasių mokiniai birželio 1 dieną dalyvavo Sporto šventėje. Susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė, kuri palinkėjo dažnai sportuoti ir būti sveikiems.

Mokiniai jėgas išbandė dalyvaudami įvairiose rungtyse: bėgime, estafetėse, žaisdami kvadratą ir futbolą, traukdami virvę. Paskutinė užduotis buvo orientacinė: pagal parašytas nuorodas reikėjo surasti ne tik paslėptą lobį, bet ir klasei skirtą prizą. Greičiausiems klasių mokiniams: Simui Grudzinskui, Evai Ručytei, Nojui Kirkliauskui, Adrijai Radzevičiūtei, Deinarui Andrikevičiui, Rūtai Šubonytei, Ernestui Ališauskui, Austėjai Kvederavičiūtei, Nikitai Lexhto, Emilijai Balkūnaitei, Simui Revutai, Viktorijai Šubonytei – gimnazijos direktorė įteikė medalius.

Smagu, kad mokiniai, dalyvaudami įvairiose rungtyse, ne tik patyrė teigiamų emocijų, bet ir mokėsi kolektyviai atlikti užduotis, priimti sprendimus, vienas kitam padėti ir palaikyti, džiaugtis komandos ar draugo pergale – ugdė draugiškumą.

Pradinių klasių mokytoja Lina Kučinskienė