Tarptautinė vaikų gynimo diena ikimokyklinio ugdymo skyriuje

Smagu ir kartu simboliška, kad nerūpestingoji vasara ir atostogos prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises, pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. Todėl ketvirtadienį Simno gimnazijos mažieji ugdytiniai dalyvavo šventėje „Vaikystės aitvarai”: į aikštę pas vaikučius atšokavo Žalia Varlytė ir pasveikino visus su vasara, Tarptautine vaikų gynimo diena, palinkėjo sėkmės būsimiems pirmokams. Bet jai buvo liūdna, todėl sugalvojo pasikviesti draugę – Pepę Ilgakojinę. Susitikę draugės pasiūlė vaikučiams pasimankštinti, pašokti ir pažaisti žaidimų, kad būtų linksmiau. Šventėje vaikai žaidė, piešė kreidelėmis, bet daugiausia emocijų suteikė spalvingi muilo burbulai. Vaikams buvo smagu pabūti kartu, padainuoti ir pašokti.

Šventės pabaigoje vaikų laukė siurprizas: Žalioji Varlytė su visais pasidalijo gardėsiais ir palinkėjo ne tik visuomet turėti daug „spalvotų svajonių“, bet ir jaustis mylimais ir laimingais. Džiaugiamės, kad dalyvaudami šventėje vaikai patyrė daug puikių akimirkų!

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos:

Vita Barštienė ir Jolanta Malaškevičienė