2023 m. birželio mėn. 7 d. Simno gimnazijos stadione vyko AAFF vaikų futbolo varžybos

2023 m. birželio mėn. 7 d. Simno gimnazijos stadione vyko AAFF vaikų futbolo varžybos. Septynios komandos iš Simno, Butrimonių, Krokialaukio ir Lazdijų žaidė tarpusavyje. Puikiai pasirodė Simno gimnazijos I-oji komanda, kuri nugalėjo visas varžoves, surinko 18 tšk. ir pelnytai laimėjo pirmą vietą. Antra su 11 tšk. liko Lazdijų SC I-oji komanda. Trečia su 10 tšk. Butrimonių komanda. Ketvirtos Lazdijų SC merginos, penktoji vieta atiteko Lazdijų SC antrai komandai, šešta – Simno gimnazijos II-a komanda, septinti – Krokialaukio gimnazistai. Geriausiai iš simniškių žaidė Pijus Radzevičius ir Matas Mortūnas, iš Lazdijiškių pasižymėjo Aistė Trampaitė, Dovydas Gražulevičius ir Neimantas Černiauskas, Butrimonių komandos naudingiausias-Mantvydas Seilius, Krokialaukio žaidėjas Gustas Strungys taip pat gavo naudingiausio komandos žaidėjo statulėlę.