Priešmokyklinės grupės ugdytinių išleistuvės

Nuplasnojo vaikystė ant drugelio sparnų, nebespėjai paklaust:

– Kur skrendi dabar tu!?

Paskutinį kartą šiandien mes daržely tarp gėlių…

Visos mūsų mintys skrenda jau mokyklos takeliu…

Šventiškai papuošta Simno darželio salė paskutinį kartą birželio 7 dieną pakvietė priešmokyklinės grupės vaikus į spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves. Darželyje išleistuvės – svarbi šventė, nes užverčiamas vienas vaiko gyvenimo etapo lapas ir atverčiamas naujas. Dar visai neseniai ugdytiniai buvo maži žmogeliukai, o šiandien darželiui jie taria „sudie“. Visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti, kaip vaikai skambiai dainavo, išraiškingai deklamavo ir šoko. Žiūrėjome į ugdytinius ir negalėjome patikėti, kad jie užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui ir taip drąsiai keliauja pirmyn – jų pasirodymas buvo labai nuoširdus ir šiltas, jaukus ir emocingas. Vieni tėveliai šypsojosi, kiti nustebę žiūrėjo, bet visi džiaugėsi savo vaikais – kiek daug jie išmokę, nebijantys scenos bei dėmesio. Paskutinį kartą darželį paliekančius vaikučius sveikino mažieji draugai: deklamavo eilėraščius apie darželyje praleistus pačius gražiausius vaikystės metus. Būsimiems pirmokams Simno gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė įteikė atminimo dovanėles.

Ugdytinių ir jų tėvelių vardu dėkojame Simno gimnazijos direktorei ir pavaduotojai Danguolei Grėbliūnienei už tai, kad skyrė laiko mūsų ugdytinių lankymui, jų poreikių tenkinimui – už geriausių sąlygų augti, tobulėti, ugdytis sudarymą.

Šventės pabaigoje tėveliams padėkojome už šiltą bendradarbiavimą su ugdymo įstaigos bendruomene, aktyvų dalyvavimą įvairiuose įstaigos renginiuose. Išleistuvių proga grupės tėveliai padovanojo įstaigai Šluotelinę hortenziją, kuri puošniais žiedais pagyvins aplinką ir primins 2023 metais išleistus į gimnaziją ugdytinius.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danutė Petrikienė