Rugsėjo pirmoji – mokslo ir žinių diena

Šis rugsėjis Simno gimnazijoje ypatingas pirmokėliams ir abiturientams: vieniems jis pirmutinis, o kitiems paskutinis. Gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė ne tik pasveikino bendruomenę su naujų mokslo metų pradžia, bet ir įteikė padėkas mokiniams, geriausiai baigusiems praėjusius mokslo metus.

Mokslo ir žinių šventėje, vykusioje Simno kultūros centre, dalyvavo ir garbingų svečių – Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas, Alytaus r. Švietimo, kultūros, sporto vyresnioji specialistė Laimutė Zavistauskienė, Simno seniūnas Vladas Čeponis. Administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas susirinkusiems perdavė Alytaus r. savivaldybės merės Rasos Vitkauskienės linkėjimus, pasveikino visus su švente, palinkėjo sėkmingų metų ir mažiausiems mokinukams įteikė „Pirmoko lagaminus“. Simno seniūnas Vladas Čeponis mokytojams ir tėveliams palinkėjo sveikatos ir kantrybės, o mokiniams – gerai mokytis ir pasiekti norimų tikslų.

Dėkojame Simno kultūros centro jaunumo instrumentinės grupės „Quatro“, vadovaujamos Jono Kazakevičiaus, kolektyvui ir Simno gimnazijos šokėjoms, vadovaujamoms Almos Kyguolienės, už nuotaikingą programą.