Alytaus rajono Simno gimnazijos ketvirtokai dalyvauja „Nacionalinio Judumo iššūkyje“!

 

 Puoselėdami aplinką bei draugiškus kasdienius judėjimo įpročius, Alytaus rajono Simno gimnazijos 4 klasės mokiniai nutarė dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento inicijuotame „Nacionalinio Judumo mokyklų bei miestelių iššūkyje“, kuris skelbiamas nuo rugsėjo 16 d. iki lapkričio 16 d.

Pamokų pradžioje, paklausti apie judėjimo naudą, ketvirtokai išpyškino, kad judėjimas ne tik teigiamai veikia mūsų emocijas, bet ir stiprina sveikatą, padeda susirasti draugų ir kurti žvalesnę Lietuvą. Ketvirtokai ragino visus kasdien siekti kad ir mažų pokyčių, sąmoningai pasirenkant veiksmus ar poelgius: vaikščioti, važiuoti riedlente ar paspirtuku, dviračiu…

Ryte ketvirtokai dalyvavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Agnės Goštautienės inicijuotoje mankštoje, o paskui riedlentėmis, paspirtukais ir pėsčiomis iškeliavo į visų simniškių pamėgtą maudyklą Giluičio ežere, kur laiką leido labai aktyviai – išbandė lauko treniruoklius, karstynes, čiuožė lynu, žaidė kamuoliu. Grįžę į gimnaziją patikrino pamokų pradžioje parsisiųstą žingsnių skaičiavimo programėlę ir sužinojo, kad nuėjo net 10126 žingsnių. Ketvirtokai ne tik džiaugėsi rezultatu, bet ir suprato, kad žingsnių „rinkimas“ nėra toks lengvas užsiėmimas, kaip jie įsivaizdavo.

Kviečiame visus – mokinius, mokytojus, tėvelius – dalyvauti mokyklų iššūkyje ir kartu formuotis sveikesnius įpročius.

Daugiau apie renginį rasite adresu https://about.walk15.app/nacionalinis-judumo-issukis/…
Registruotis telefonu paspaudus šią nuorodą https://walk15.app/…/339a7f5a-e753-4b7b-a0b1-d0d07ac80dbd.

Dalinamės renginio akimirkomis.

Sveikatos priežiūros specialistė Agnė Goštautienė,

4 klasės mokytoja Eglė Minevičė