Dėmesio!!!

Pastarosiomis dienomis švietimo įstaigos sulaukia grasinančių laiškų. Alytaus r. Simno gimnazija laikosi policijos ir savivaldybės darbuotojų rekomendacijų ir nurodymų, konsultuojasi su pareigūnais, stebi gimnazijos teritoriją, klases, koridorius, laikosi pašalinių patekimo į gimnaziją tvarkos.

Norime paprašyti išlikti ramiais, neskleisti panikos, nes visi darbuotojai atlieka savo darbą šioje susiklosčiusioje situacijoje.

Taip pat informuojame, kad gimnazijos administracija, mokytojai, klasių auklėtojai, socialinė pedagogė, psichologė pasiruošę suteikti reikiamą informaciją ir pagalbą.

Tik mūsų visų bendras susitelkimas, ramybė, konstruktyvus bendradarbiavimas padės įveikti iškilusius sunkumus ir toliau sklandžiai vykdyti ugdymo procesą.

Pasidaliname priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos informacija apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir Alytaus rajono savivaldybės kvietimu pasinaudoti galimybe dalyvauti mokymuose gyventojams patogiu būdu.

 Pasirengimas ekstremalioms situacijoms moksleiviams

Alytaus r. savivaldybės mokymai

Pagarbiai Alytaus r. Simno gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė