KTU WANTed karjeros dienos 2023

Spalio 19 dieną III-IV klasių mokiniai, besidomintys studijomis Kauno technologijos universitete bei karjeros galimybėmis baigus universiteto siūlomas programas, dalyvavo karjeros ir studijų mugėje „KTU WANTed karjeros dienos 2023“. Tai vienas didžiausių karjeros planavimo renginių Baltijos šalyse, kviečiantis visus Lietuvos moksleivius ir studentus susipažinti su ateities darbo rinkos tendencijomis, jų laukiančiomis naujomis specialybėmis bei kuriamomis inovacijomis. Mokiniai turėjo galimybę pasikalbėti su universiteto darbuotojais ir studentais, sužinoti daugiau apie perspektyviausias universiteto siūlomas studijų programas iš pirmų lūpų. Renginio dalyviai sužinojo daug naudingos informacijos, kuri padės sėkmingai planuoti savo ateitį.

   Klasės auklėtoja Jurgita Lenkauskienė