Minime tarptautinę Tolerancijos dieną

Lapkričio 16 dieną mokykloje minėjome Tolerancijos dieną – tai pakantumo, mandagumo, pagarbos kitiems, supratimo, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimo, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes, diena. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – žibintas, kuris šviečia tamsoje ir sušildo, suteikia vilties ir parodo kelią tamsoje. Šviesa asocijuojasi su pozityvumu, todėl šis simbolis skirtas skleisti toleranciją, gėrį, pakantumą.

Mokiniai piešė plakatus, modeliavo ir kūrė žibintus iš popieriaus, gamtinės medžiagos. Visų žibintai – saviti ir išskirtiniai, tačiau visuose gyvena nuoširdumas, meilė, draugiškumas, mandagumas ir pagarba. Galime pasidžiaugti nuveiktu darbu, kuris šildo savo jaukumu ir primena apie tolerancijos prasmę –  girdėjimas, ką sako kitas žmogus, įsiklausymas į jo poreikius, sukuria saugesnę erdvę kiekvienam bendruomenės nariui. Tad saugokime, mylėkime, gerbkime, būkime pakantūs vieni kitiems.

                                                                                                                              Evelina Petrikaitė, 7 klasė