Sveikatingumo savaitė ikimokyklinio ugdymo skyriuje
Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje lapkričio 13-17 dienomis vyko sveikatingumo savaitė, kurios tikslas – ugdyti vaikų supratimą apie vaisių ir daržovių naudą, sveiką mitybą, sportą, kartu įtraukiant juos į interaktyviąsias veiklas, kuriose jie linksma žaidimo forma galėtų skleisti savo žinias apie sveiką gyvenseną. Grupėse vyko pokalbiai apie tai, ką reikia daryti, kad augtum sveikas … Tęskite Sveikatingumo savaitė ikimokyklinio ugdymo skyriuje skaitymą
Įterpkite šią nuorodą į savo WordPress tinklalapį
Įterpkite šį kodą savo svetainėje