Bibliotekoje šurmuliavo knygų mugė

Sausio 15-16 dienomis gimnazijos bibliotekoje šurmuliavo leidyklos „Nieko Rimto“ knygų mugė. Pirmą renginio dieną leidyklos vadybininkas Rytis Žiliukas pristatė vaikams leidykloje leidžiamą literatūrą, atsakė į pateiktus klausimus. Mažiesiems skaitytojams viskas buvo įdomu: kiek kainuoja knygos, kokia populiariausia ir perkamiausia leidyklos knyga, kiek leidykla išleido „Katinėlio Juodžio“ serijų…

Kitą dieną jaunieji skaitytojai galėjo rinktis ir įsigyti leidyklos siūlomas knygas. Nors vadybininkas kantriai pasakojo apie knygas, buvo pakankamai sunku išsirinkti įdomiausią ir gražiausią. Vaikai dar galėjo įsigyti mielų atvirukų, krepšelių, popieriaus užrašams bei kitų smagių siurprizų.

Mugės metu vaikai ne tik praturtino aktyvųjį žodyną, bet ir mokėsi savarankiškumo, draugiškumo, finansinio raštingumo.

Bibliotekos informacija