Dailės edukacija Simno bibliotekoje

Simno gimnazijos dailės būrelio mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos Jurgitos Lenkauskienės, susipažino su Simno bibliotekoje veikiančia Danutės Jauneikienės paroda „Atokvėpis“. Bibliotekos darbuotojos pristatė parodą ir leido mokiniams pasirinkti labiausiai patikusį darbą bei jį pristatyti. Vėliau ir patys kibo į darbą – kūrė mandalas vis labiau populiarėjančia taškavimo technika.

Nors užduotis iš pirmo žvilgsnio atrodė lengva, tačiau vaikams pasisekė ne iš karto: teko ir iš naujo pradėti, ir patarimo paprašyti. O sektis pradėjo tik tuomet, kai perprato ir įvaldė taškavimo techniką, tuomet taškeliai kūrinyje tapo tikrai gražūs. Dirbdami vis spėliojo, kiek laiko autorė galėjo sugaišti kurdama vieną ar kitą paveikslą. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų ir suprato, kad norint sukurti gražius darbelius reikia ne tik atidžiai, bet ir kantriai dirbti.

Simno bibliotekos informacija