Šauliška naktis gimnazijoje-2024

Vasario 2 dienos pavakare Simno gimnazijos jaunųjų šaulių  būrelio mokiniai, nešini miegmaišiais ir kuprinėmis, rinkosi į gimnaziją. Visi buvo pakiliai nusiteikę, veiduose švytėjo šypsenos – juk dalyvaus „Šauliškoje naktyje“.

Vakaro programą pradėjome sporto salėje: dalyvius supažindinome su renginio programa, instruktažu. Laiką mokiniai praleido aktyviai ir įdomiai, nes dalyvavo aktyviose komandinėse veiklose: orientaciniame žygyje po miestelį, atliko pasitikėjimo užduotis, ,,ėjo minų lauku“, žaidė sporto salėje, dalyvavo protų mūšyje apie šaulių sąjungą, gerino komandos formavimo įgūdžius bei stiprino tarpusavio ryšius drauge žiūrėdami filmą. Šokių mokytoja Alma Kyguolienė mokė šokio žingsnelių, o paskui visi kartu smagiai šoko. Mokiniams labai patiko orientacinis žaidimas po mokyklą. Buvo įdomu stebėti, kaip vyresnieji komandos nariai globojo jaunesniuosius, stengėsi jiems padėti ar pamokyti, džiaugėsi kiekvienu laimėjimu! Dėkojame gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai Aldonai Baležentienei už pagalbą ir ,,bemiegę naktį“.

 

                                           Danutė Gudaitienė

gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė