Nušurmuliavo, nuaidėjo Simno kermošius

Nušurmuliavo, nuaidėjo Simno kermošius – smagiausia pavasario šventė, kuri   džiugina ne vieną dešimtmetį ir šiemet organizuojama jau 25-ąjį kartą. Tai vienas populiariausių pavasario pradžios renginių, kurio kasmet laukia vietos gyventojai, į jį gausiai atvyksta svečių iš viso rajono, kitų savivaldybių, taip pat suvažiuoja daug prekybininkų, amatininkų, muzikantų. Visi laukia šios šventės. Kas norėdami kokį dirbinį įsigyti, kas skanių raguolių paragauti, o kas tiesiog smagiai pabendrauti.
Simno gimnazijos bendruomenė atstovavo gimnaziją Simno kermošiaus renginyje. Miesto gyventojus ir svečius gimnazistai kvietė dalyvauti mįslių konkurse, dalinosi puikia nuotaika, saldžiais prizais ir kvietė nusifotografuoti prie šventinės Simno gimnazijos foto sienelės. Apsilankiusieji išsinešė ne tik lauktuvių, bet ir pavasarinę nuotaiką bei daug malonių įspūdžių.

Pasibaigus renginiui visi pakilios nuotaikos skirstėsi į namus. Smagu, kad ir šiais laikais nepamirštame senųjų tradicijų ir papročių, nes juos išlaikydami, atgaivindami ir savaip interpretuodami ugdome savo tapatybės suvokimą, kūrybiškumą, etninę kultūrą.

Žurnalistų būrelio informacija