Simno gimnazijos pradinių klasių (1-4) ilgalaikis projektas „Lietuva manam delne“

Simno gimnazijoje nuo 2023 m. gruodžio 1 dienos iki 2024 m. kovo 11 dienos buvo vykdomas pradinių klasių (1-4) ilgalaikis projektas „Lietuva manam delne“, kurį organizavo gimnazijos pradinių klasių vyresnioji mokytoja Eglė Minevičė.

Projektas buvo skirtas istorinių datų: Sausio 13-osios, Vasario 16-osios, Kovo 11-osios – paminėjimui. Šioms datoms paminėti, mokiniai piešė gražiausias Lietuvos vietas, kūrė ir iliustravo ketureilius, skirtus Lietuvai. Visi pradinių klasių mokiniai šoko masinį lietuvių liaudies šokį „Aguonėlė“ bei keliavo po Lietuvos įžymius lankytinus objektus.

Projekto metu organizatoriai stengėsi ugdyti pradinių klasių mokinių tautinį ir kultūrinį tapatumą, sudaryti sąlygas kiekvienam vaikui ugdyti visavertę kalbą artimoje aplinkoje. Mokiniai patyrė daug smagių akimirkų, ugdėsi bendravimo, socialinę, iniciatyvumo ir kūrybingumo, asmeninę kompetencijas.

Pradinukų darbus ir nuotykius galite rasti paspaudę nuorodą:

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR3D5fyJMnL3JjtaH5bhL_RiLgQGbk-anuYVQg5ZDwCPtXNupBWskB_gFEc&v=8gxpWIFkbCU&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=12zetjs0y7o&fbclid=IwAR3a7KzUidyCJuHg1iRUdXV5e4JyBllU63Rx-WowjJ5-1TJwWw8SuiQJckM

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Eglė Minevičė