Pažintinė išvyka į Žuvinto rezervatą

Kovo 13 dieną Simno gimnazijos antrokai lankėsi Žuvinto rezervato lankytojų centre įkurtoje ežero paukščių ekspozicijoje.

Lankytojų centro darbuotoja antrokus supažindino su Žuvinto gamtos vertybėms ir rezervato istorija. Pasivaikščiojimas po tikroviškai ir šiuolaikiškai įrengtą ežero paukščių ekspoziciją paliko didelį įspūdį, nes kiekvieną ekspozicijos paukštį galima išgirsti, net grindys ekspozicijos salėje juda tarsi tyvuliuojančios salelės ežero plote. Pažintinis videofilmas apie Žuvinto rezervato gamtą padėjo geriau suvokti šio gamtos kampelio gyvenimą. Apžvelgėme įspūdingą ežero panoramą ir stebėjome paukščius per teleskopus užlipę į apžvalgos bokštelį pastato viršuje.

Nors ir šiek tiek pavargę, bet pilni įspūdžių keliavome namo. Daug naujų patirčių ir žinių sukosi antrokų galvelėse, gilindamos suvokimą, kad gamta ne tik mano namai.

Mokytoja Lina Kučinskienė