Gražus bendradarbiavimas

Balandžio 5 dieną LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Alytaus r. Dominyko Jėčio-Ąžuolio 108 kuopos Simno, Miroslavo, Krokialaukio Tomo Noraus- Naruševičiaus gimnazijų ir Alytaus Dzūkijos mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo žygyje ,,Šauliškos velykos“, kurio maršrutas vingiavo Vidzgirio miško pažintiniu taku. Jaunieji šauliai ne tik įveikė 10 kilometrų atstumą, bet ir, pasiskirstę į komandas, sudarytas iš skirtingų mokyklų šaulių, atliko įvairias užduotis: rišo mazgus, statė priedangas, ugnies skeltuvu degė ugnį, minkė duoną ir kepė ant laužo, patobulino ,,šauliškas“ žinias.

Visi žygio dalyviai džiaugėsi, kad patyrė daug teigiamų emocijų, susipažino ar susirado naujų draugų, pabendravo, todėl dabar lauks vasaros stovyklų, kuriose vėl susitiks.

 

 

Danutė Gudaitienė

gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė