Bendrystės renginys

 Balandžio 12 dieną LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Alytaus r. Dominyko Jėčio-Ąžuolio 108 kuopos Simno ir Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijų jaunieji šauliai rinkosi į Miroslavo gimnaziją, kur dalyvavo renginyje ,,Šauliška naktis gimnazijoje“. Po trumpo susipažinimo, pasiskirstę į komandas, renginio dalyviai vykdė šias veiklas: dalyvavo orientaciniame žygyje po Miroslavo miestelį, šaudė iš lanko ir pneumatinio šautuvo, vykdė pirmosios medicinos pagalbos užduotis, atliko pastabumo ir loginio mąstymo užduotis, įveikė kliūčių ruožą, metė baudas…

Po aktyvių ir įdomių veiklų vaišinomės picomis. Smagu buvo stebėti jaunuosius šaulius ne tik aktyviai dalyvaujančius veiklose, bet ir noriai bendraujančius bet tobulėjančius – įvyko gražus kuopos bendradarbiavimo ir bendrystės renginys.

 

                                                                                                       Danutė Gudaitienė

                                                                                                       Simno gimnazijos jaunųjų

šaulių būrelio vadovė