Išvyka į kino teatrą ,,Dainava‘‘

Simno gimnazijos 1a klasės mokiniai, lydimi mokytojos Rasos Juškauskienės, vyko į Alytaus miesto kino teatrą ,,Dainava‘‘ stebėti pasirinkto animacinio filmo. Tai puikus laimėjimas už pasiekimus konkurse ,,Silantams draugiškiausia klasė“, kurio programoje dalyvavo pirmokai.

Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo konkursą ,,Silantams draugiškiausia klasė“.  Prie programos skatinimo ir vykdymo prisideda ir Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras. Pirmokai dalyvavo įvairiose veiklose: pokalbiuose klasės valandėlių metu, žiūrėjo filmukus, skaitė knygeles, piešė, dalyvavo ,,Pirmokų sveikatynėje“, kurios metu mokiniai gavo dantų šepetukus ir po pietų mokėsi taisyklingai  valytis  dantukus. Visos šios veiklos skatina mokinius rūpintis savo dantukais, todėl daugiau  nei 86%   pirmokų dalyvavo programoje. Ačiū organizatoriams už puikų prizą, kuris skatina rūpintis savo dantukų priežiūra.

Rasa Juškauskienė, 1a klasės mokytoja