Jaunieji lengvaatlečiai varžėsi Simno gimnazijos stadione

Balandžio 30 dieną į Simno gimnazijos stadioną rinkosi rajono jaunieji lengvaatlečiai, kuriuos pasveikino ir gerų startų palinkėjo gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė – vyko Alytaus rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybos.

Kiekvienas sportininkas įveikė sprinto ir vidutinio nuotolio bėgimo distancijas, atliko šuolį į tolį, išbandė rankos miklumą mesdamas kamuoliuką. Pagal lengvosios atletikos taisykles, už pasiektus rezultatus skiriami taškai. Mergaičių varžybose nugalėjo Simno gimnazijos sportininkės, surinkusios 775 taškus, antros liko Miroslavo gimnazijos mokinės, surinkusios 652 taškus, o trečios – Daugų Vlado Mirono gimnazijos gimnazistės, surinkusios 651 tašką. Berniukų varžybas laimėjo Daugų Vlado Mirono gimnazijos (685taškai) komanda, antri liko Simno gimnazijos (591 taškas), o treti – Miroslavo (481 taškas) keturkovininkai.

Individualioje įskaitoje tarp berniukų, surinkęs 242 taškus, nugalėtoju tapo Daugų Vlado Mirono gimnazijos sportininkas Airūnas Baležentis. Mergaičių tarpe nepralenkiama buvo simniškė Indrė Babikaitė (219 taškų). Nugalėjusioms komandoms Simno gimnazijos direktorė įteikė diplomus, o geriausiems keturkovininkams – asmeninius prizus.

            Danutė Gudaitienė

  gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja metodininkė