„Mamyte, aš tave myliu!“- motinos dienai skirtas renginys ikimokyklinio ugdymo skyriuje

Kai gamta patvinsta vaiskia žaluma, kai žiedais apsipila obelys, ateina šilčiausia, nuostabiausia ir gražiausia – Motinos diena. Ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai kartu su mokytojomis, padėjėjomis ruošėsi šiai nuostabiai šventei: papuošė edukacines erdves širdelėmis, gamino dovanėles.

Penktadienį „Vabaliukų“ ir „Smalsiukų“ grupių ugdytiniai pakvietė mamytes dalyvauti renginyje. Savo gražiomis eilėmis, dainelėmis vaikučiai švelniai ir atvirai išsakė mamytėms savo jausmus ir mintis. Išgirsti žodžiai buvo didžiausia dovana Mamai. Taip vaikai padėkojo mamytės už meilę, rūpesčius, pasiaukojimą. Kartu su mamytėmis šoko, žaidė muzikinius žaidimus, įteikė joms dovanėles.

Tikimės, jog ši šventė dovanojo pačiam brangiausiam žmogui – Mamai nuostabius jausmus, teigiamas emocijas, sustiprino šeimos vertybes bei tradicijas. Mažieji savo širdelėmis ir rankelėmis parodė Mamytėms, kaip jas stipriai – Myli ir Brangina!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Irena Emartienė