Būsimieji pirmokai susipažino su gimnazija ir pirmąja mokytoja

Trečius metus Simno gimnazijos direktorės Jolantos Gudelienės iniciatyva tęsiasi graži tradicija – pakviesti į gimnaziją būsimuosius pirmokus. Gegužės 22 dieną gimnazijoje klegėjo būsimų gimnazistų juokas, kurie kartu su mamytėmis, tėveliais bei močiutėmis atvyko susipažinti su gimnazija, čia juos pasitiko gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė ir būsimoji mokytoja Eglė Minevičė.

Pirmiausiai visi apsilankė būsimoje pirmokų klasėje. Svečius pasitikusi ketvirtokė Austėja Kvederavičiūtė papasakojo apie klasės taisykles, supažindino su Smart lentos galimybėmis mokantis. Vėliau mokinių laukė susitikimas su istorijos mokytoju Romu Vilčinsku, kuris supažindino su gimnazijos muziejaus kampeliu. Linksmiausia buvo svečiuose pas kūno kultūros mokytoją Danutę Gudaitienę gimnazijos sporto salėje, čia mokiniai stengėsi pataikyti kamuolį į krepšinio lanką bei permesti per tinklinio tinklą. Pirmasis tinklą permetė Adrijus, už savo pasiekimus jis buvo apdovanotas medaliu.

Kupini geros nuotaikos, atsisveikinę su gimnazija bei mokytoja, būsimi pirmokai išskubėjo namo.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Eglė Minevičė