APDO’24 gimnazijoje

Gegužės 23 dieną Simno gimnazijoje vyko tradicinis renginys – APDO’24, kurį organizavo Mokinių taryba. Jo tikslas – pagerbti šiais mokslo metais labiausiai nusipelniusius ir pasižymėjusius mokinius, mokytojus, gimnazijos darbuotojus. Renginio pradžioje visus pasveikino gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė, ji padėkojo mokytojoms, kurios mokinius ruošė konkursams, ir įteikė padėkas Ingai Stankevičienei, Astai Raulonienei, Rasai Ručienei, Eglei Minevičei, Rasai Juškauskienei, Linai Kučinskienei, Laimai Jurčiukonienei, Danutei Petrikienei, Dainiui Platūkiui. Už dalyvavimą konkursuose, olimpiadose padėkas įteikė mokiniams Majui Žulkui, Kiprui Mieščionaičiui ir Modestui Packevičiui.

Gimnazijos bendruomenė išrinko nominantus, kuriems buvo įteikti apdovanojimai:

„Metų protas“ – Povilas Dainauskas;

„Metų mokytoja“ – Danutė Gudaitienė;

„Metų talentas“ – Viltė Simanavičiūtė;

„Metų draugystė“– Skaistė ir Miglė;

„Metų klasė“ – IIIA klasės mokiniai;

„Metų sportininkas“ – Lukas Akevičius;

„Metų juokdarys“– Modestas Ekleris;

„Metų stilingiausias“ – Indrė Babikaitė;

„Metų darbuotojas“ – Sigitas Mizaras;

„Metų pagalbininkas“ – Nojus Krupavičius.

Susirinkusiems svečiams gerą nuotaiką dovanojo gimnazijos šokėjos, kurias paruošė mokytoja Alma Kyguolienė. Apdovanojimų nominantams muzikinius kūrinius dovanojo Majus Žulkus ir Kipras Miesčionaitis.

Už bendradarbiavimą bei paramą organizuojant renginį dėkojame rėmėjams: nuolatiniam APDO rėmėjui, buvusiam mokiniui, advokatui Ramūnui Mikulskui – už dovaną „Metų protui“ bei „Metų talentui“, už gėles – parduotuvės „Lauveka“ vadovei Editai Rimkienei.

Mokinių tarybos informacija