Ketvirtokų išvyka į Kauną

„Atrask, pažink, išsaugok!“ – toks šūkis pasitiko ketvirtokus Kauno zoologijos sode, kuris įkurtas 1935 metais. Lietuvos zoologijos sode mokiniai galėjo susipažinti su pasaulio gyvūnijos įvairove, nykstančiomis rūšimis bei Lietuvoje esančia flora ir fauna.

Vėliau pradinukų veiklos persikėlė į interaktyvių pramogų parką „Hello park“, kuriame visi pateikiami žaidimai yra sukurti tam, kad vaikai galėtų visapusiškai tobulėti: jie lavina logiką, kūrybiškumą, smulkiąją ir stambiąją motoriką, judrumą, koordinaciją, refleksus, bendravimo įgūdžius, dėmesį, vaizduotę ir atmintį.

Išsidūkę, bet dar kupini jėgų, pradinukai aplankė „Lietuvos aviacijos muziejų“, kuris oficialiai atidarytas 1983 metais. Muziejaus fonduose saugoma virš 20 tūkstančių eksponatų (tarp jų – per 40 skraidymo aparatų), o ekspozicijos plotas siekia 4700 kvadratinių metrų. Didelių gabaritų orlaiviai bei Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos technika eksponuojama 2 ha ploto atviroje lauko aikštelėje. Specializuotoje muziejaus bibliotekoje yra apie 19 tūkstančių leidinių. Pačius įdomiausius eksponatus mokiniai galėjo paliesti savo rankomis. Taip pat galėjo išbandyti skrydį su virtualiu skrydžių imituokliu bei skrydį parasparnio imituokliu.

Išvykos metu mokiniai ne tik turiningai praleido laiką, bet ir ugdėsi socialinę, pažinimo, iniciatyvumo ir kūrybiškumo bei komunikavimo kompetencijas.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Eglė Minevičė