Pradinukai jėgas išbandė įvairiose rungtyse

Simno gimnazijos pradinių klasių mokiniai birželio 3 dieną dalyvavo Sporto šventėje. Susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė, kuri palinkėjo dažnai sportuoti ir būti sveikiems.

Mokiniai jėgas išbandė dalyvaudami įvairiose rungtyse: bėgime, estafetėse, žaisdami kvadratą, mėtydami kamuolį į krepšį ir  traukdami virvę. Po aktyvių veiklų susirinkę į klases pradinukai piešė mėgstamiausią  sporto šaką. Gražiausi piešiniai eksponuojami gimnazijos foje.  Paskutinė užduotis buvo orientacinė: pagal parašytas nuorodas reikėjo surasti ne tik paslėptą lobį, bet ir klasei skirtą prizą.

Smagu, kad mokiniai, dalyvaudami įvairiose rungtyse, ne tik patyrė teigiamų emocijų, bet ir mokėsi kolektyviai atlikti užduotis, priimti sprendimus, vienas kitam padėti, džiaugtis komandos ar draugo pergale.

                                                                 Pradinių klasių mokytoja Lina Kučinskienė