Gimnazijos robotikos būrelio nariai laimėjo dvi garbingas ketvirtąsias vietas!

2024 m. birželio 6 d. Šiauliuose įvyko Lietuvos Vex IQ čempionatas, kuriame varžėsi 28 komandos iš visos Lietuvos. Džiugu pranešti, jog Alytaus r. Simno gimnazijos robotikos būrelio nariai: Ąžuolas, Lukas, Benas ir Svajūnė – pelnė dvi garbingas ketvirtąsias vietas!

Mokiniai varžėsi dviejose kategorijose: Vex IQ Highrise rungtyje ir Vex IQ Highrise programavimo rungtyje. Pirmojoje rungtyje komandos turėjo valdyti savo robotus, kad šie kuo greičiau ir tiksliau atliktų įvairias užduotis, tokias kaip objektų pakėlimas ir perkėlimas. Antrojoje rungtyje demonstravo programavimo įgūdžius kurdami programas, leidžiančias robotams autonomiškai atlikti užduotis.

Sveikiname Ąžuolą, Luką, Beną ir Svajūnę su pergale ir linkime sėkmės ateities varžybose! Tikimės, kad jų pasiekimai įkvėps kitus mokinius domėtis robotika ir siekti savo tikslų.

Vadinasi, robotika – ne tik įdomus užsiėmimas, bet ir puiki terpė ugdyti mokinių kūrybiškumą, problemų sprendimo ir komandinio darbo įgūdžius. Tikiuosi, kad tokie renginiai ir toliau skatins jaunimą domėtis technologijomis ir siekti mokslo aukštumų.

Robotikos būrelio vadovas Gediminas Kanapickas