Sudie, pradine mokykla

Pradinė mokykla – vienas pirmųjų žingsnių kiekvieno žmogaus gyvenime. Nauji mokytojai, dalykai, kurie ugdo ir skatina tobulėti. Užvėrus ketvirtos klasės duris supranti, kad tai buvo tik tarpinė stotelė tarp vaikystės ir pasaulio, į kurį netrukus teks drąsiai žengti.

Ketvirtokų renginyje „Sudie, pradine mokykla“ skambėjo eilės, dainos, šokiai,  sveikinimai, gražūs žodžiai bei linkėjimai. Mokyklos direktorė Jolanta Gudelienė pasveikino būsimus penktokus ir įteikė pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus bei atminimo dovanėles. Mokytoja pasidžiaugė šauniausiais ketvirtokais, palinkėjo smagiai pasitikti vasarą ir sėkmingai sugrįžti į penktą klasę.

                                             Tegul būna Jūsų keliai šviesūs…

                                             Neišblunka pasaulio viltis.

                                             Būkite žvalūs, tiesūs, laimingi,

                                             Nes ant Jūsų pečių – ateitis…

                                             Sėkmės jums, būsimi penktokai!

Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė