Išvyka į Veisiejų regioninį parką
Spalio 9 dieną 7A klasės mokiniai dalyvavo išvykoje į Veisiejų regioninio parko lankytojų centrą. Čia edukaciją apie senuosius dvarus, parko išskirtinę vertę pravedė buvusi mokyklos mokinė Miglė Kašelionytė, kuri puikiai perteikė Veisiejų miestelio ir parko grožį, suteikė galimybę pasivaikščioti senųjų dvarų parkų takais.
Dėkojame gimnazijos direktorei Jolantai Gudelienei už skirtą autobusą ir suteiktą galimybę turiningai praleisti laiką, kurią nusipelnėme aktyviausiai vilkėdami mokyklines uniformas praeitais mokslo metais.
Klasės auklėtoja Asta Tamulynienė




