Būrelio „Saugi lapė“ nariai dalino atvirukus Simno gyventojams
Būrelio „Saugi lapė“ nariai aktyviai prisidėjo prie bendruomeniškumo skatinimo ir gerų emocijų sklaidos. Jie aplankė Simno miestelio gyventojus ir dalino jiems pačių paruoštus atvirukus. Ši iniciatyva pradžiugino vietinius gyventojus ir sustiprino tarpusavio ryšį. Būrelio nariai džiaugėsi galėję padaryti gerą darbą ir prasmingai prisidėti prie savo miestelio gyvenimo.
Pradinių klasių vyr. mokytoja Eglė Minevičė




