XIX laidos paskutinis skambutis

Gegužės 26 d. mūsų gimnazijoje nuskambėjo XIX laidos paskutinis skambutis.

Paskutinės pamokos, paskutiniai skambučiai, paskutiniai apkabinimai mokyklos koridoriuose…

Ačiū už kartu sukurtus prisiminimus!

Linkime mūsų abiturientams sėkmės naujame gyvenimo etape – tegul gimnazijos prisiminimai visuomet išlieka širdyse.